Wskazówki dotyczące użycia Wildgranix.


Wildgranix można rozsypywać na powierzchni gleby w postaci pasa ochronnego o szerokości 1-2 metrów. Rozsypywać można zarówno ręcznie jak i z zastosowaniem rozrzutników mechanicznych. Zalecane stosowanie 2-3 kg na 100 m2. Zabezpieczenie należy powtórzyć po 3-5 tygodni w zależności od warunków atmosferycznych.


Korzystanie z Wildgranix:


Na gruntach rolnych. Granulki mogą być rozłożone na dużej powierzchni w całej szerokości. Podobny efekt można osiągnąć przez rozrzut wzdłuż krawędzi pasa o szerokości ok. 3m.

Wildgranix do stosowania w lasachNa powierzchni lasów i leśniczówek. Do wspierania naturalnej regeneracji i w celu wspomagania zalesienia.

Wildgranix do stosowania na boiskachNa polach golfowych i boiskach sportowych, aby drogi i boiska nie stanowiły żerowiska dla dzikich zwierząt.

Wildgranix do stosowania na drogachNa drogach w celu zmniejszenia wypadków spowodowanych przez zderzenia z dzikimi zwierzętami.

Wildgranix do stosowania w miastachW miastach, na placach zabaw, prywatnych ogrodzach i cmentarzach w celu zmnieszenia szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta.Proste stosowanie Wildgranix przez:


Wildgranix rozrzucany ręcznieręczne rozrzucenie


Wildgranix rozrzucany przez komercyjne pojazdyrozrzucanie przez komercyjne pojazdy o mocy 12 Volt


Wildgranix rozkładany przy pomocy rozrzutnikówzastosowanie mechanicznych rozrzutników do nawozów i nasion